Upravit stránku

Kin-ballovou sezonu zakončil tradiční Turnaj o pohár starosty

22. 06. 2018Záruba David

Pardubice – Posledním kin-ballovým kláním v sezoně bývá tradičně v červnu Turnaj o pohár starosty v tělocvičně na Dukle. Letos poprvé byly týmy rozděleny do dvou kategorií tak, jak bývá zvykem na jiných turnajích. Společně tak na jednom hřišti hráli šesťáci a sedmáci (a mladší), na druhém pak osmáci a deváťáci. Pardubice nasadily hned tři týmy, dva do starší kategorie a jeden do mladší.

V mladší kategorii byl náš tým tradičně složen také z hráčů výrazně mladších, než regule povolují. Věkový a zejména výškový deficit se na konečném výsledku projevil, ale předvedené výkony rozhodně nebyly ostudou. Naopak. Hodně smolná byla porážka v rozstřelu s týmem Waldorf B poměrem 4:5. Naši nejmladší opět ukázali, že se s nimi musí do budoucna počítat.

Kin-ball Pardubice: David Bartůněk, Dominika Zárubová, Karolína Úlehlová, Vanda Čapková a Alena Bahníková.

Do kategorii osmáků a deváťáků jsme nasadili dva týmy a oba předvedly velice dobré výkony. Ve vyrovnaném turnaji si náš zkušenější tým vybojoval zlaté medaile a krásný pohár. Pro druhé družstvo šlo zejména o cennou turnajovou praxi, kterou zhodnotí příští rok.

Kin-ball Pardubice I: Amália Scheerová, Barbora Zástěrová, Marcel Janda a Viktor Šimek.

Kin-ball Pardubice II: Marie Zozuláková, Veronika Málková, Daniel Bartůněk a Tomáš Machač.

Pořadí ZŠ III (6. a 7. třída)

  1. Horákovka
  2. Veverky
  3. Waldorf A
  4. Waldorf B
  5. Kin-ball Pardubice

Pořadí ZŠ IV (8. a 9. třída)

  1. Kin-ball Pardubice I
  2. Waldorf D
  3. Horákovka
  4. Waldorf C
  5. Kin-ball Pardubice II a Horákovka

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti