Upravit stránku

Soustředění v Přelouči 2018: 23 dětí, 12 hodin tréninků

09. 05. 2018Záruba David

Po loňské vydařené premiéře jsme letos navázali druhým ročníkem kin-ballového soustředění v Přelouči. Ve dvou dnech jsme absolvovali čtyři tříhodinové tréninky, a to v kolísavém počtu 20-23 hráčů a pěti trenérů. Ubytováni jsme byli znovu ve skautské klubovně, která nám poskytla příjemné zázemí, a obědy a večeře pro nás uvařili v restauraci Bakchus.

Hlavní program se odvíjel v místní sportovní hale, kde se dá pohodlně hrát na dvou hřištích zároveň. Na kin-ballu je krásné, že pokud někdo dává tréninku opravdu 100 procent, tak se výsledky obvykle dostaví velice rychle. A skutečně. Stačilo pár hodin a na všech hráčích bylo znatelné výrazné zlepšení. Teď už jen na to navázat při pravidelných trénincích v Polabinách a na univerzitě.

Děkujeme všem zúčastněným za výborný přístup k tréninkům, bezproblémové chování mimo hřiště a také skvělé týmové myšlení. Fungující kolektiv je totiž nejen v kin-ballu ta nejsilnější zbraň.

Zvláštní pochvalu si zaslouží Ota Raiter, který na soustředění dorazil až z Kamenického Šenova. Dále pak smekáme před Amálií Scheerovou, Janou Beránkovou a Barborou Zástěrovou, které absolvovaly také soustředění s reprezentačními týmy, takže od soboty do úterý trénovaly v plném nasazení šest hodin denně.

Hráči: Pavla Dařbujanová, Hana Schoberová, Jana Beránková, Barbora Zástěrová, Klára Mojžíšová, Jan Sotona, Vanda Čapková, Viktor Šimek, Nikola Úlehlová, Karolína Úlehlová, Karolína Rejdová, Dominika Zárubová, Patrik Záruba, Veronika Veselá, Tereza Novotná, Amália Scheerová, Klaudie Tauberová, Daniel Bartůněk, David Bartůněk, Tomáš Machač, Viktor Němec, Ota Raiter a Marcel Janda.

Trenéři: Alice Paurová, David Záruba, Jaroslav Záruba, Karolina Kábelová, Vítek Ritschel

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti