Upravit stránku

Kompletní sbírka medailí z prvního kola Poháru ZŠ a SŠ 2018

02. 02. 2018Záruba David

Po zlatých Zákupech jsme na konci ledna také odstartovali svou pouť Pohárem základních a středních škol. Do boje jsme vyslali hned tři týmy, a sice jeden v kategorii III (6. a 7. třída) a dva v kategorii IV (8. a 9. třída).

Rozdělení podle tříd v našem případě není úplně přesné, protože v mladší kategorii jsme nasadili tým s věkovým průměrem kolem 10 let. Jaké pak bylo překvapení, když si mrňousové na konci turnaje na krk navěsili stříbrné medaile. Jejich výkony byly opravdu mimořádné. Velký obdiv patří týmu ve složení Dominika Zárubová, Beáta Říhová, Nikola Úlehlová a David Bartůněk.

Ve starší kategorii jsme měli nasadili dva mančadty a také tady nám cinkaly medaile. Zkušenější tým ve složení David Vlasák, Viktor Šimek, Marcel Janda, Amálie Scheerová, Barbora Zástěrová a Jana Beránková nezaváhal a po zásluze obsadil první místo. Neméně dobré výkony předváděl i náš druhý výběr, a sice Pavla Dařbujánová, Klára Mojžíšová, Daniel Bartůněk a Tomáš Machač. Ti byli nakonec bronzoví, ale postup do dalšího kola je rovněž neminul.

Všem hráčům děkujeme a budeme se těšit, co předvedou na finále v Praze. 

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti