Upravit stránku

Zúčastnili jsme se turnaje Středoevropské ligy klubů kin-ball

19. 10. 2015Správce webu
O víkendu 17. a 18. října 2015 proběhl historicky první turnaj Středoevropské ligy klubů. Zúčastnily se ho tři kluby z Česka a to Kin-ball Pardubice, Lions Hradec Králové a Prague Wolves, dále dva kluby z Bratislavy. 

V příštím turnaji konaném 12.12. 2015 v Bratislavě přibudou dva týmy z Rakouska. V této době u nás byl přítomen i předseda IKBF Pierre Julien Hamel a tak jsme využili jeho přítomnosti k oficiálnímu zahájení soutěže dne 18.10. 2015 ve sportovní hale Univerzity Pardubice.

Tento první turnaj vyhrál klub Lions Hradec Králové, na krásném druhém místě se umístil náš klub Kin-ball Pardubice a na třetím místě se umístil klub Prague Wolves. Na čtvrtém a pátém místě skončily slovenské kluby. Tyto turnaje jsou pro náš klub přínosné, jelikož nasbíráme za celý rok zkušenosti, které se nám jistě budou hodit na Světový šampionát klubů, který se bude konat v září 2016 právě v Pardubicích.

Kol poháru bude celkem šest a po skončení posledního kola, které se bude konat 21. května v Praze, bude slavnostní vyhlášení celkového vítěze Středoevropského poháru.

Pár fotek z turnaje

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti