Upravit stránku

Pardubice se vrátily do Středoevropské ligy 2. místem

27. 11. 2017Záruba David

V sobotu 25. listopadu se klub Kin-ball Pardubice vrátil do Středoevropské ligy, jejíž oba předchozí ročníky celkově vyhrál. V prvním kole pardubický tým nestartoval, protože hráči nastoupili za reprezentační výběry, aby se sehráli před blížícím se mistrovství světa v Japonsku. To nakonec pro české barvy skončilo fantastickým třetím místem mužů a podobně cenným pátým místem žen. Po mistrovství už je ale na čase znovu bojovat o vavříny i na domácí půdě a také začleňovat do týmu nové mladší hráče.

V duchu této myšlenky v Přelouči proti dospělým soupeřům znovu nastoupil velice mladý tým s věkovým průměrem kolem 15 let. Čtyři z pěti hráčů navíc hráli tuto soutěž vůbec poprvé, ale přesto potvrdili, že klub Kin-ball Pardubice má i do budoucna na čem stavět. Tým ve složení Jana Beránková, Barbora Zástěrová, Natálie Paurová, Ondřej Veverka a Vojtěch Dvořák skončil na skvělém druhém místě, nad jejich síly byl jen český výběr žen, který shodou okolností také tvořily z větší části pardubické hráčky Klára Jandová, Karolina Kábelová a Kristýna Kudrnáčová. Na třetím místě se umístil bratislavský tým. Všem pardubickým hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti