Upravit stránku

Znovu zlatá Bratislava!

27. 03. 2017Záruba David

Pardubičtí kin-ballisté udělali další velký krok za obhajobou celkového vítězství ve Středoevropské lize. Jak je tuto sezonu tradicí, tak Pardubice opět reprezentoval suverénně nejmladší výběr. Zlato z Bratislavy přesto znovu putuje do města perníku.

V úvodu turnaje, a především v prvním utkáním, to však s Pardubicemi nevypadalo vůbec růžově. Lehká nervozita tropila až příliš nepřesností ve hře, a tak pardubičtí mladíci museli o první výhru bojovat ze všech sil. Postupně však získali potřebné sebevědomí a turnaji začali kralovat. Svou suverenitu potvrdili ve finále, které vyhráli nejrychlejším možným způsobem ve dvou periodách nad reprezentačním výběrem žen a nad jedním z bratislavských týmů. 

Sestava Kin-ball Pardubice: Karolina Kábelová, Klára Jandová, Martin Bína, Jan Bartoníček.

Pardubice díky vítězství v turnaji zaknihovaly do konečné tabulky plný počet bodů a odskočily tak reprezentačnímu výběru žen na rozdíl dvou bodů. Co to znamená směrem k poslednímu kolu Středoevropské ligy, které se uskuteční v Pardubicích, nebo v Přelouči? Pardubicím k celkovému vítězství a obhajobě titulu stačí v posledním turnaji obsadit nejhůře druhé místo. V případě horšího výsledku bude záležet na konečném postavení ostatních týmů. 

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti