Upravit stránku

První Pardubický pohár přivítal šest týmů, nejlepší byl Waldorf

16. 04. 2018Záruba David

První a rozhodně ne poslední turnaj s pracovním názvem Pardubický pohár se uskutečnil v neděli 15. dubna v tělocvičně pardubické univerzity. Sešli se tu staří známí i jeden úplný nováček. Zatímco kin-ballisté pardubického klubu a ZŠ Waldorf se na turnajích potkávají pravidelně, pro hráče z Prahy šlo o jejich první turnaj. A nevedli si vůbec špatně.

Po základní skupině, kdy každý tým odehrál čtyři zápasy, do finále postoupily z prvního místa Mrkve (Kin-ball Pardubice), a z děleného druhého až třetího místa Waldorf C a Okurky (Kin-ball Pardubice). Jak to ale bývá, finále nemusí odpovídat předchozímu průběhu, a v zápase o zlaté medaile předvedl nejlepší výkon tým Waldorf C, takže zaslouženě zvítězil. Neměl to však vůbec snadné, protože všechny týmy vyhrály po jedné periodě a v té poslední všechno rozsekl jediný bod. O druhém místu rozhodla lepší bilance ze základní skupiny.

Jak to na školních turnajích bývá, výsledek není tak podstatný. Důležitější je, že se nám na víkendovém kin-ballovém turnaji sešlo kolem 50 dětí, které se (věříme) skvěle pobavily. Poděkování patří také rodičům za úžasnou podporu.

Konečné pořadí 1. ročníku Pardubického poháru

  1. Waldorf C
  2. Mrkve (Kin-ball Pardubice)
  3. Okurky (Kin-ball Pardubice)
  4. Waldorf A
  5. Praha
  6. Waldorf B

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti