Upravit stránku

Pardubice berou bronz! Šampiony jsou kanadští Mirage

26. 09. 2016Záruba David

Postupem do finále pardubičtí kin-ballisté naplnili svá turnajová přání, a tak do zápasu o zlato proti Mirage a AD KCB nastoupili naprosto uvolněně. Od úvodních vteřin se začaly naplňovat prognózy, které předpovídaly jisté vítězství kanadskému týmu. Zamotaná byla jen otázka, kdo bude brát stříbro. Mirage skutečně ve třech periodách bez zaváhání zvítězili, což stvrdili parádním bodem proti AD KCB. 

Zatímco si kanadští hráči vychutnávali pocit vítězství, mezi Pardubicemi a AD KCB se muselo rozhodnout o stříbru ve vzájemném souboji do pěti bodů. Pardubice chtěly potěšit více než 150 diváků v hale, kteří byli spíše na jejich straně, ale rozstřel jim vůbec nevyšel. Kvůli třem vlastním chybám ztratili souboj v poměru 1:5 a ze stříbra se zaslouženě radovali Španělé.

Jedním dechem je třeba také dodat, že i bronzové medaile jsou velikým úspěchem nejen pardubického, ale vůbec českého kin-ballu. Pardubice za sebou nechaly týmy z Belgie či Francie, kde je kin-ball mnohem více rozšířený.

O úspěch se zasloužili: Adéla Paurová, Alex Pluhařová, Alice Paurová, Jana Zárubová, Martin Vacek, David Záruba, Štěpán Holman a Martin Chvála.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti