Upravit stránku

Čtyři týmy, zlato i zkušenosti. To byl Inter G Cup 2017!

17. 10. 2017Záruba David

Říjen je tradičně spojen s kin-ballovým turnajem Inter G Cup pro žáky základních a středních škol a stejně jako v minulých letech na něm nechyběl klub Kin-ball Pardubice. Oproti předchozím ročníkům ale narostla naše členská základna, takže jsme na turnaj vypravili hned čtveřici týmů, dva do kategorie základních škol a dva do kategorie středních škol. Výsledkem je jedno zlato, smolná čtvrtá místa a hlavně kupa zkušeností do příštích let. Ale hezky popořadě.

Ve středu 11. 10. šly do akce základní školy a naše méně zkušené týmy. Do turnaje se přihlásilo 20 týmů nejen z České republiky, ale dorazily také dva slovenské týmy a hned šestice mančaftů z Německa. Konkurence tak byla obrovská, ale naše týmy, složené i z hráčů, kteří nikdy předtím na turnaji nebyli, se rozhodně neztratily. Po základní skupině byl tým Kin-ball Pardubice I na skvělém 2.–3. místě, ale pak nezvládl nástrahy semifinále a celkově se umístil na 4.–5. místě.  Smůlu si vybral i tým Kin-ball Pardubice II, který sice v základní skupině suverénně vyhrál jeden zápas, v dalším skončil druhý, ale do semifinále o dva body nepostoupil. Ony dva body scházely na tým Vrbové II, který nakonec skončil celkově druhý.

Kin-ball Pardubice I (ZŠ): David Vlasák, Viktor Šimek, Klára Mojžíšová, Pavla Dařbujánová, Dan Bartůněk, Marie Zozuláková.

Kin-ball Pardubice II (ZŠ): Marcel Janda, Amálie Scheerová, Veronika Málková, Tina Erbenová, Tomáš Machač.

Den nato, ve čtvrtek 12. 10., bojovali středoškoláci. Účast byla oproti předchozímu dnu skromnější, zúčastnilo se "jen" 11 týmů, přesto oproti minulému roku opět viditelně vzrostla úroveň turnaje. A výrazně k tomu přispěly oba naše týmy. Kin-ball Pardubice I dle předpokladů prošel turnajem bez zaváhání, po základní skupině si prvním místem zajistil přímý postup do finále a také v boji o zlato neklopýtl. Faktem je, že součástí týmu byli hned čtyři reprezentanti, kteří se momentálně chystají na mistrovství světa v Japonsku. Jiný výsledek by tak byl možná k zamyšlení :-). Mnohem pozoruhodnější tak byla cesta turnajem v podání týmu Kin-ball Pardubice II.  Prakticky zcela nově sestavený tým byl po základní skupině díky dvěma výhrám na parádním druhém místě. Stopku ale opět vystavilo semifinále. V něm pardubický tým vyhrál stejně jako PSJG jednu periodu, ale v přímém souboji o druhý bod byli o fous lepší soupeři. Scházely jen dva míče. Nicméně celkové čtvrté místo a hlavně předvedené výkony jsou velkým příslibem do budoucna.

Kin-ball Pardubice I (SŠ): Jan Bartoníček, Vítek Ritschel, Natálie Paurová, Klára Jandová, Karolina Kábelová, Zuzana Indráčková.

Kin-ball Pardubice II (SŠ): Vojtěch Dvořák, Viktor Němec, Veronika Veselá, Tereza Novotná, Barbora Zástěrová.

Zúčastněným hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu i za bezproblémové chování během turnaje! :-) 

Všechny výsledky jsou na http://kin-ball.cz/inter-g-cup-2017

Všechny fotografie jsou na http://kinballstredoevropa.rajce.idnes.cz/Inter_G_Cup_2017.

PořadíZákladní školyZemě
1.Vrbové I.Slovakia
2.Vrbové II.Slovakia
3.Delfíni A LiberecCzechia
4. - 5.Letci BorohrádekCzechia
4. - 5.Kin-ball Pardubice I.Czechia
6.Delfíni B LiberecCzechia
7.Lidožrouti Hradec KrálovéCzechia
8.Kin-ball Pardubice II.Czechia
9.Waldorf A PardubiceCzechia
10.Zákupáci ZákupyCzechia
11. - 12.LJR 3 Mnichov GermanyGermany
11. - 12.LJR 4 Mnichov GermanyGermany
13.LJR 2 Mnichov GermanyGermany
14.Zellenáči ZákupyCzechia
15. - 16.Waldorf B PardubiceCzechia
15. - 16.Sunny Canadian PrahaCzechia
17. - 18.Slobbery Neustadt GermanyGermany
17. - 18.Horákovka Hradec KrálovéCzechia
19.Tricky Turtles Neustadt GermanyGermany
20.LJR 1 Mnichov GermanyGermany
PořadíStřední školy
1.Kin-ball Pardubice I.
2.PSJG Hradec Králové
3.Waldorf Pardubice
4.Kin-ball Pardubice II.
5.Kamenický Šenov
6.Delfíni Liberec
7.Veterina A Hradec Králové
8.Mlátičky Hradec Králové
9.Albrechtičáci Město Albrechtice
10.Bigy Brno
11.Veterina B Hradec Králové

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti