Upravit stránku

Kin-ballová akademie 2017 se uskuteční 11. a 12. března 2017

11. 01. 2017Záruba David

Klub Kin-ball Pardubice chystá ve spolupráci s reprezentačními hráči otevřenou víkendovou akci pro školy a kluby, které mají zájem zlepšit kin-ballové dovednosti svých hráčů.

O co jde? Máme radost z toho, jak se daří kin-ball šířit po školách a někde i klubech, a tak bychom tomu chtěli ještě trochu pomoci. Pravidelně se zúčastňujeme mezinárodních turnajů, kde čerpáme zkušenosti od nejlepších týmů světa (Kanada, Japonsko, Francie). A rádi bychom je v co největší míře předali dále. Proto jsme vymysleli projekt Kin-ballové akademie, tedy jakýsi seminář pro pokročilé. Nechceme v tomto případě učit pravidla a základní princip hry, ale pokusit se dostat zájemce, kteří už toto ovládají, na vyšší level.

Kdy, kde, jak? Akademie se uskuteční o víkednu 11. a 12. března v Pardubicích, kde je pro tento účel vhodné zázemí. Předběžně je zde také zajištěno ubytování. Naším přáním je, aby se zúčastnili zástupci z co největšího počtu klubů, tudíž je možné, že by byl počet hráčů z jednoho klubu omezen (předběžně 4 hráči + 1 učitel/instruktor), vše záleží na Vašem zájmu. Je třeba také případně počítat s určitou, ne nijak vysokou, finanční spoluúčastí.

Předběžnou přihlášku (vyjádřit zájem) je možné vyplnit na https://goo.gl/forms/SgzZh3V774W4ffck2

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti