Upravit stránku

Nabíráme nové hráčky a hráče pro školní rok 2022/2023

03. 08. 2021Záruba David

Spustili jsme nábor nových členů na školní rok 2022/2023. Pokud chceš zkusit kin-ball, přidej se k nám! Tady je pár řádků o nás a o tom, jak to děláme. 

Klub Kin-Ball Pardubice mívá dlouhodobě kolem 50 členů ve věku od 7 do 99 let. Podmínky pro přijetí do klubu nejsou nijak náročné. Stačí mít chuť se naučit něco nového. Jo a taky týmové chování, bez toho to u nás nejde, na něm si zakládáme. Talentové zkoušky neděláme.

Kin-ball v našem klubu je vhodný pro všechny, nikoho nediskriminuje a přehnaná soutěživost u nás nemá prostor. Panuje u nás přátelská atmosféra. Víme, že někdo se učí rychleji, někdo potřebuje víc času a taky je nám jasné, že každý dělá chyby. Jde nám o to, aby děti (samozřejmě i dospělé) tréninky hlavně bavily. Příjemně se na nich unavily a příště zase rády přišly. I tak se snažíme pořád zlepšovat a učit nové věci. Pokud rád/a bojuješ o vítězství, i ty si najdeš své místo, máme totiž několik týmů – začátečníky, rekreační i vrcholové hráče.

Koho kin-ball opravdu chytne, může trénovat častěji a účastnit se zápasů a turnajů tak jako v jiných sportech. Naši nejlepší hráči tvoří kostru reprezentačních týmů dospělých, které se účastní mezinárodních turnajů a mistrovství světa.

Základní informace:

Kde trénujeme? Tělocvična ZŠ Polabiny II a tělocvična Univerzity Pardubice

Kdy trénujeme? Obvykle úterý a čtvrtek. Začátečníci a ti nejmenší ve čtvrtek odpoledne.

Jaké vybavení je potřeba? Sportovní oblečení do tělocvičny a sálová obuv. Hodí se i nákoleníky, ale nejsou povinné.

Kolik kroužek stojí? 1200 korun (jedna tréninková lekce týdně).

Jak se přihlásit? Stačí napsat na david.zaruba@email.cz a pak se dohodneme, co dál.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti