Upravit stránku

Spustili jsme nábor na školní rok 2020/2021

27. 07. 2020Záruba David

Náš oddíl Kin-ball Pardubice se každým rokem rozrůstá o několik nových členů, takže jestli se k nám chceš přidat, budeme jenom rádi, pár míst pro sezonu 2020/2021 je ještě volných. 

Klub Kin-Ball Pardubice má momentálně kolem 50 členů ve věku od 7 do 25 let. Podmínky pro přijetí do klubu nejsou nijak náročné, stačí chuť se učit něco nového a týmové chování, to je u nás základ. Talentové zkoušky neděláme.

Naše filozofie a princip kin-ballu totiž spočívá v tom, že je vhodný pro všechny, nikoho nediskriminuje a přehnaná soutěživost u nás nemá prostor. To ale neznamená, že se nesnažíme pořád zlepšovat. Pokud rád bojuješ o vítězství, i ty si najdeš své místo, máme totiž několik týmů – začátečníky, rekreační i vrcholové hráče.

Koho kin-ball opravdu chytne, může trénovat častěji a účastnit se zápasů a turnajů tak jako v jiných sportech. Naši nejlepší hráči tvoří kostru reprezentačních týmů dospělých, které se účastní mezinárodních turnajů a mistrovství světa.

Základní informace:

Kde trénujeme? Tělocvična ZŠ Polabiny II a tělocvična Univerzity Pardubice

Kdy trénujeme? Úterý a čtvrtek  

Jaké vybavení je potřeba? Sportovní oblečení do tělocvičny a sálová obuv. Hodí se i nákoleníky, ale nejsou povinné.

Kolik kroužek stojí? Záleží na počtu tréninkových hodin. Jedna hodina/týden vyjde přibližně na 1000 korun za pololetí. 

Jak se přihlásit? Stačí napsat na david.zaruba@email.cz a pak se dohodneme, co dál.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti