ITmYp5efEi0mFmIFxlLFiO8mS1XnsS-OwND-Ul3_gtU
Upravit stránku

Nábor! Máme poslední volná místa pro školní rok 2019/2020

30.08.2019Záruba David

Prázdniny jsou u konce, a proto finalizujeme přípravy na školní rok 2019/2020. Náš oddíl Kin-ball Pardubice se každým rokem rozrůstá o několik nových členů, takže jestli se k nám chceš přidat, budeme jenom rádi, pár míst je ještě volných. 

Klub Kin-Ball Pardubice má momentálně kolem 50 členů ve věku od 7 do 25 let. Podmínky pro přijetí do klubu nejsou nijak náročné, stačí chuť se učit něco nového a týmové chování, to je u nás základ. Talentové zkoušky neděláme.

Naše filozofie a princip kin-ballu totiž spočívá v tom, že je vhodný pro všechny, nikoho nediskriminuje a přehnaná soutěživost u nás nemá prostor. To ale neznamená, že se nesnažíme pořád zlepšovat. Pokud rád bojuješ o vítězství, i ty si najdeš své místo, máme totiž několik týmů – začátečníky, rekreační i vrcholové hráče.

Koho kin-ball opravdu chytne, může trénovat častěji a účastnit se zápasů a turnajů tak jako v jiných sportech. Naši nejlepší hráči tvoří kostru reprezentačních týmů dospělých, které se účastní mezinárodních turnajů a mistrovství světa.

Základní informace:

Kde trénujeme? Tělocvična ZŠ Polabiny II a tělocvična Univerzity Pardubice

Kdy trénujeme? Úterý (18–19; 19–20 hod.), čtvrtek (17–18; 18–19; 19.30–21.00 hod.). Každou hodinu trénuje jiný tým, začátečníci obvykle ve čtvrtek od 17 do 18 hod., lze dohodnout individuálně.  

Jaké vybavení je potřeba? Sportovní oblečení do tělocvičny a sálová obuv. Hodí se i nákoleníky, ale nejsou povinné.

Kolik kroužek stojí? Záleží na počtu tréninkových hodin. Jedna hodina vyjde přibližně na 1000 korun za pololetí. 

Jak se přihlásit? Stačí napsat na david.zaruba@email.cz a pak se dohodneme, co dál.