Upravit stránku

POJĎ HRÁT KIN-BALL! Spouštíme nábor pro školní rok 2018/2019

09. 08. 2018Záruba David

Prázdniny sice ještě nejsou ani zdaleka u konce, ale my už pomalu plánujeme nadcházející sezonu. Náš oddíl Kin-ball Pardubice se každým rokem rozrůstá o několik nových členů, takže jestli se k nám chceš přidat, budeme jenom rádi, pár míst je ještě volných.

Klub Kin-Ball Pardubice má momentálně kolem 50 členů ve věku od 7 do 25 let (vítáni jsou i dospělí). Podmínky pro přijetí do klubu nejsou nijak náročné, stačí chuť se učit něco nového a týmové chování, to je u nás základ. Talentové zkoušky nepořádáme.

Naše filozofie a princip kin-ballu totiž spočívá v tom, že je vhodný pro všechny, nikoho nediskriminuje a přehnaná soutěživost u nás nemá prostor. To ale neznamená, že se nesnažíme pořád zlepšovat. Pokud rád bojuješ o vítězství, i ty si najdeš své místo, máme totiž několik týmů – začátečníky, rekreační i vrcholové hráče.

Koho kin-ball opravdu chytne, může trénovat častěji a účastnit se zápasů a turnajů tak jako v jiných sportech. Naši nejlepší hráči tvoří kostru reprezentačních týmů dospělých, které se účastní mezinárodních turnajů a mistrovství jako například minulý rok v Japonsku.

Základní informace:

Kde trénujeme? Tělocvična ZŠ Polabiny II a tělocvična Univerzity Pardubice

Kdy trénujeme? Úterý (18–19; 19–20 hod.), čtvrtek (17–18; 18–19; 19.30–21.00 hod.). Každou hodinu trénuje jiný tým, začátečníci obvykle ve čtvrtek od 17 do 18 hod., lze dohodnout individuálně.  

Jaké vybavení je potřeba? Sportovní oblečení do tělocvičny a sálová obuv. Hodí se i nákoleníky, ale nejsou povinné.

Kolik kroužek stojí? Záleží na počtu tréninkových hodin, příspěvky se platí pololetně. Při přihlášení do konce srpna – 1 hodina týdně/900 korun.

Jak se přihlásit? Jednoduše! Stačí napsat na david.zaruba@email.cz a pak se dohodneme, co dále.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti