Upravit stránku

Pardubické týmy postoupily do finále z prvních míst

18. 03. 2019Záruba David

Ve středu 13. března začal turnajem v Hradci Králové letošní Pohár základních a středních škol. Náš klub se zúčastnil pouze soutěže základek, do které nasadil dva týmy, po jednom do kategorie III (6. a 7. třída) i kategorie IV (8. a 9. třída).

Třídy uvádíme záměrně, protože v mladší kategorii v našem týmu bojovaly i čtvrťačka a páťačka. Přesto si Pardubice dokázaly se silnějšími a většími soupeři poradit a do finále v Praze, které je na programu 10. dubna, postoupily se zlatými medailemi na krku. Nutno dodat, že to byly pořádné nervy a rozhodoval jediný bod.

O něco snazší cestu měli pardubičtí ve starší kategorii, kde nastoupili přece jen zkušenější plejeři. Ti během čtyř zápasů včetně finále neztratili ani jednu periodu a na stupně vítězů se zaslouženě postavili nejvýše ze všech.

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci a předvedené výkony. Jde zatím ale jen o půlku cesty, dobré výkony budou muset předvést i ve finále v Praze. Těšíme se!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti